Posts Tagged ‘škola bezpečné jízdy’

Kurz jízdy JIHLAVA

Monday, June 10th, 2013

Kurz bezpečné jízdy JIHLAVA

Kurz bezpečné jízdy v Jihlavě byl otevřen jako 4. v České republice. Na moderním polygonu se naučíte zvládat nebezpečné situace za volantem, které vás mohou potkat při každodenním ježdění autem.

Kurz bezpečné jízdy se vyplatí absolvovat, může vám v budoucnu zachránit zdraví i život.

 

 

Jak to probíhá 

První cca hodinu proberete s indtruktorem nezbytnou teorii. Zopakujete si fyzikální zásady při jízdě automobilem, naučíte se základní pravidla jízdy ve ztížených podmínkách a kritických a výjimečných situacích. Naučíte se, jaké existují typy smyků a jak jednotlivé smyky zvládat.

Následující přibližně 3 hodiny strávíte praktickými nácviky jízdy na moderním cvičišti. Pod neustálým dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte několik druhů smyků, jízdu na aquaplaningové dráze, brždění, slalom a užitečné vyhýbací manévry.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava je zážitek, který vás bude nejen bavit, ale přinese vám mnoho užitečných zkušeností, znalostí a dovedností. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava

 

Kurz jízdy SOSNOVÁ

Monday, November 14th, 2011
Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy SOSNOVÁ

Možná jste to už někdy zažili – řídíte osobní automobil a z ničeho nic se Vám stane, že nemáte nad svým vozem kontrolu. Tyto nepředvídatelné a často velmi nebezpečné situace se mohou přihodit každému, bez ohledu na zkušenosti, počet najetých kilometrů, anebo na typ auta.

Naučte se opravdu řídit

Chcete se naučit, jak se v takových případech zachovat? Obraťte se na zážitkovou agenturu Esennce, která poskytuje kvalitní služby ověřené nespočtem zákazníků. U ní si můžete objednat kurz bezpečné jízdy Sosnová. Proškolený personál, profesionální, nově zrekonstruovaný areál, moderně vybavené učebny – v tomto prostředí získáte nové zkušenosti, které Vám třeba jednou mohou i zachránit život.

Na začátku kurzu bezpečné jízdy se budete připravovat teoreticky – styl a technika jízdy automobilem, druhy smyků, fyzikální zákonitosti, technické vlastnosti vozidla… Poté přejdete na praktickou část – usednete za volant automobilu a natrénujete si zvládání nečekaných událostí – k tomu slouží simulace smyků na kluzkém i suchém povrchu, smyků v zatáčce, anebo na ledové ploše. Škola smyku Sosnová nabízí také trénink vyhýbacích manévrů a slalomu. Po celou dobu budete ve spojení s kvalifikovaným personálem prostřednictvím vysílaček. Na závěr kurzu bezpečné jízdy dostanete certifikát o jejím absolvování.

Neváhejte a absolvujte kurz bezpečné jízdy Sosnová – nikdy nevíte, kdy získané zkušenosti a znalosti zúročíte. A za záchranu zdraví či života to určitě stojí.

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Mapa polygonu Sosnová Kurz bezpečné jízdy a nácvik brždění Kurz bezpečné jízdy Sosnová pravidelně absolvují také policisté Teoretická část kurzu Sosnová

Školení bezpečné jízdy

Saturday, November 12th, 2011
Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Školení bezpečné jízdy

Možná si i vy říkáte, že se vám na silnicích nemůže nic stát, že jezdíte s rozumem a podle předpisů.

Žádný řidič se však za svou kariéru nevyhne rizikovým a krizovým situacím, které na silnicích nastávají častěji, než by se mohlo zdát. Jak se proti tomu bránit? Samozřejmě prevencí, jako vždy. Výbornou věcí v tomto ohledu je školení bezpečné jízdy.

 

Co vás školení naučí

Kurz školení bezpečné jízdy by vás měl naučit tyto situace zvládat a hlavně předvídat – říká se tomu defenzivní způsob jízdy. Naučí vás předpovídat možné chyby ostatních řidičů ale hlavně zvládat smyk a v neposlední řadě umění přizpůsobit styl jízdy vozovce. Vždy je co zlepšovat, a pokud vám záleží na vašem zdraví či na zdraví vašich blízkých, určitě stojí za to do školení bezpečné jízdy investovat, zvláště, když jde celkem o levnou záležitost. Navíc, pokud jde o zdraví, šetřit se nevyplatí.Školení bezpečné jízdy sestává nejen z praktické části, což jsou hlavně školení smyku na různých površích, v zatáčkách a v kopcích, ale také z teoretické části, která se vyučuje taktéž ve stejném areálu a ve kterém se naučíte teoretické základy bezpečné jízdy, které pak uplatníte nejen na školícím okruhu, ale i v běžném životě a na silnicích. Školení bezpečné jízdy není jen nástrojem pro předcházení dopravním nehodám, je ale také zábavné a navíc si díky jeho absolvování můžete zajistit odečet bodů, které jste získali za dopravní přestupky.

Kde školení objednat

Možná si říkáte, kde takové školení koupit, jak se na něj dostat. Nejjednodušší bude navštívit webové stránky agentury Esennce – zážitky jako dárek, kde si školení bezpečné jízdy můžete koupit, případně darovat svým blízkým v podobě dárkového kuponu. Nemusíte se přitom ničeho obávat, Esencce je ve svém oboru zaběhlá firma, což dokládá také spousta ocenění a certifikátů, stejně tak jako mnoho spokojených zákazníků.

Kurz jízdy Vysoké Mýto

Saturday, November 12th, 2011

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Mnoho řidičů si o sobě myslí, že umí dobře řídit, nepřipouštějí si možnost chyby či havárie a často na to doplácí. Umět odhadnout situaci, zvládnout řízení a vyhýbat se krizovým situacím se naučíte většinou až praxí, to už ale bývá pozdě. Pokud bydlíte ve Vysokém Mýtě či okolí, určitě zvažte zakoupení kurzu bezpečné jízdy, ať už pro sebe či pro své blízké, na kterých vám tolik záleží.

Vysoké Mýto

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto má kromě kluzkých ploch také učebny, kde probíhá teoretická část přípravy. Mezi vybavením kluzkých ploch najdete například vodní bariéry, ostřikování ploch nebo měření rychlostí. Trať se skládá ze zatáčky, rovinky a kopce se zatáčkou.

A kde takový kurz pořídit? Největším favoritem je jistě zážitková agentura Esennce, která se specializuje na prodej zážitků a dárkových poukazů na zážitky. Každoročně sbírá nejrůznější certifikáty a kladná hodnocení.

V neposlední řadě absolvováním kurzu bezpečné jízdy (nebo také školy smyku) si můžete smazat body, které jste nasbírali dopravními přestupky.

Kurz BRNO

Saturday, November 12th, 2011

Kurz bezpečné jízdy Brno

Váháte nad dárkem pro své blízké? Sháníte pro ně něco originálního, ale zároveň užitečného? Pokud řídí automobil, můžete jim objednat kurz bezpečné jízdy. Stejným kurzem však můžete projít i vy sami. Každý člen vaší rodiny, který denně usedá za volant, takový zážitek, plný vzrušení a adrenalinu, určitě přivítá, a současně velmi ocení.

Plánovaná stavba areálu

Pokud vyjmenujeme všechny lokality v České republice, v nichž je možné absolvovat kurz bezpečné jízdy, Brno či Praha mezi nimi nejsou. Přitom je mezi řidiči jak z hlavního města, tak i z jihomoravské metropole o kurzy bezpečné jízdy velký zájem.

Sice po nich existuje značná poptávka, ale zatím kontakty na jejich provozovatele v Brně či Praze na internetu najít nelze. Je-li řeč o Brně, snad pro tamní šoféry svítá jistá naděje! Hovoří se totiž o plánech na vybudování moderního polygonu ve známém areálu brněnského motodromu.

Zkušení závodní jezdci

Populární Masarykův okruh v Brně se pro pořádání kurzu bezpečné jízdy hodí přímo ideálně. Poskytuje totiž kompletní zázemí i tratě, ale disponuje také školícími místnostmi. Navíc by bylo skvělé využít praktických dovedností, odborných znalostí i perfektního řidičského umění zkušených závodních jezdců z brněnského motodromu. Roli instruktorů by jistě zvládli na jedničku.

Zatím se ve zdejším areálu každoročně vyučuje jízda na motocyklu, a nezbývá než věřit, že kurzy bezpečné jízdy pro řidiče osobních aut budou v těchto místech také fungovat. Řidiči ze samotného Brna i celého Jihomoravského kraje by takovou možnost zcela určitě přivítali.

Jiné lokality

Teprve v budoucnosti se ukáže, zda bude možné absolvovat kurz bezpečné jízdy v areálu populárního Masarykova okruhu. Zatím je možné využívat už existujících (nejbližších) výcvikových center, například v Jihlavě na Vysočině nebo v Ostravě na severu Moravy.