Kurz bezpečné jízdy

Kurz bezpečné jízdy

Kde kurz bezpečné jízdy koupit

Chcete-li obdarovat vaše blízké nebo přátele originálním a jedinečným dárkem, vsaďte na speciální zážitek. Řídí-li automobil, můžete jim věnovat třeba zážitkový poukaz na kurz bezpečné jízdy. Rozhodně je stoprocentně překvapíte!

A zcela jistě nebudou litovat, protože zažijí napětí, spoustu adrenalinu i vzrušení. Současně si odnesou cenné teoretické rady a také se naučí lépe a bezpečněji ovládat svůj vůz. Poukaz je možné věnovat k narozeninám, svátku, Vánocům, promoci i k jiným příležitostem.

Jednoduchý formulář

Nevíte, kde a jak si kurz bezpečné jízdy pro sebe nebo někoho z vašich blízkých objednat? Stačí na internetu vyhledat webové stránky profesionální zážitkové agentury ESENNCE, kde se dozvíte vše podstatné. Podle jednoduchých pokynů vyplníte formulář, případně zavoláte na uvedené telefonní číslo.

Chcete-li sobě nebo jinému členu vaší rodiny věnovat speciální zážitek, jakým kurz bezpečné jízdy bezesporu je, máte na výběr lokality, jako Most, Vysoké Mýto, Sosnová či Příbram. Rovněž na vás (nebo jiném držiteli poukazu) záleží, jaký si zvolíte termín.

Zážitkový poukaz, který si u firmy ESENNCE snadno objednáte, vám bude zaslán na vámi určenou adresu. Spolu se samotným poukazem obdržíte také průvodní dopis, v němž naleznete všechny potřebné pokyny a bližší informace.

Vysoká kvalita služeb

Bez nadsázky lze říci, že zkušený tým agentury ESENNCE dokáže vaše tajné sny měnit ve skutečnost. Za velmi profesionální služby a skvělé výsledky tato firma každoročně sbírá řadu ocenění. Je mezi nimi například certifikát „Ověřeno zákazníky“, vítězství v prestižní anketě Shop roku (2009 a2010) a mnohé další.

Speciální zážitky

Vybrali jste si napínavý zážitek, jakým je kurz bezpečné jízdy? Ať už jej budete absolvovat v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové nebo Příbrami, přinese vám spoustu užitečného. Každý zodpovědný a rozumný řidič takový dárek velmi přivítá. Kvalitní kurz bezpečné jízdy může svým absolventům při některé z krizových situací na silnici třeba i zachránit život.