Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy SOSNOVÁ

Možná jste to už někdy zažili – řídíte osobní automobil a z ničeho nic se Vám stane, že nemáte nad svým vozem kontrolu. Tyto nepředvídatelné a často velmi nebezpečné situace se mohou přihodit každému, bez ohledu na zkušenosti, počet najetých kilometrů, anebo na typ auta.

Naučte se opravdu řídit

Chcete se naučit, jak se v takových případech zachovat? Obraťte se na zážitkovou agenturu Esennce, která poskytuje kvalitní služby ověřené nespočtem zákazníků. U ní si můžete objednat kurz bezpečné jízdy Sosnová. Proškolený personál, profesionální, nově zrekonstruovaný areál, moderně vybavené učebny – v tomto prostředí získáte nové zkušenosti, které Vám třeba jednou mohou i zachránit život.

Na začátku kurzu bezpečné jízdy se budete připravovat teoreticky – styl a technika jízdy automobilem, druhy smyků, fyzikální zákonitosti, technické vlastnosti vozidla… Poté přejdete na praktickou část – usednete za volant automobilu a natrénujete si zvládání nečekaných událostí – k tomu slouží simulace smyků na kluzkém i suchém povrchu, smyků v zatáčce, anebo na ledové ploše. Škola smyku Sosnová nabízí také trénink vyhýbacích manévrů a slalomu. Po celou dobu budete ve spojení s kvalifikovaným personálem prostřednictvím vysílaček. Na závěr kurzu bezpečné jízdy dostanete certifikát o jejím absolvování.

Neváhejte a absolvujte kurz bezpečné jízdy Sosnová – nikdy nevíte, kdy získané zkušenosti a znalosti zúročíte. A za záchranu zdraví či života to určitě stojí.

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Mapa polygonu Sosnová Kurz bezpečné jízdy a nácvik brždění Kurz bezpečné jízdy Sosnová pravidelně absolvují také policisté Teoretická část kurzu Sosnová

Tags: , , , ,