Polygon kurzu bezpečné jízdy ve Vysokém Mýtě

Polygon kurzu bezpečné jízdy ve Vysokém Mýtě

Kurzy bezpečné jízdy v ČR

Kvalitní kurz bezpečné jízdy poskytuje všem zájemcům o jeho absolvování nejen zážitek napětí či vzrušení, ale především jim přináší spoustu užitečných rad a možnost nácviku nových řidičských dovedností.

A kde všude je možné kurz bezpečné jízdy absolvovat? Ve špičkově vybavených areálech, které se nacházejí v rozličných koutech České republiky a které nabízejí ideální podmínky pro absolvování kvalitního kurzu bezpečné jízdy. Polygony, kde lze kurzy absolvovat, navíc vynikají různými specifickými možnostmi.

 

Kurz bezpečné jízdy Most

Skvělé podmínky pro nácvik bezpečné jízdy poskytuje například profesionální areál v Mostě. Bezesporu se jedná o nejmodernější cvičiště v rámci celé naší republiky. Na mosteckém polygonu si lze pod vedením zkušených instruktorů nacvičit třeba jízdu po různých kluzkých plochách. Řidiči rozhodně zažijí den plný smyků či svištění pneumatik.

 

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

V profesionálním areálu, vybudovaném ve Vysokém Mýtě, se řidiči (vyjma praktického nácviku bezpečné jízdy) dozvědí řadu potřebných teoretických informací ve velmi moderních učebnách, které jsou vybaveny kvalitními technickými pomůckami (projektory, simulátor…). Jde-li o další vybavení areálu, zmínku si zaslouží i příčné vodní bariéry, které jsou součástí výcviku na polygonu.

 

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Výcvikový areál v Sosnové spojuje příjemné s užitečným. K jeho přednostem patří vynikající výcviková plocha s asfaltovým povrchem, aquaplanningová vana či speciální plocha s nezpevněným povrchem. Skvělý zážitek nabízí i výhled na asfaltový okruh z terasy nebo přímo z budovy (přes prosklenou plochu).

 

Kurz bezpečné jízdy Příbram

Provozovatelé kurzů bezpečné jízdy v Příbrami disponují moderním polygonem, jehož součástí je špičková offroadová trať. Praktický výcvik zde probíhá i na speciálně kluzkých fóliích, které byly vyvinuty pro tyto účely a které simulují ztížené podmínky na vozovce.

 

Kurz bezpečné jízdy Jihlava 

Areál Polygonu Jihlava se nachází nedaleko dálnice D1 mezi Brnem a Prahou. Byl otevřen v roce 2011 jako čtvrtý kurz bezpečné jízdy v České republice. Polygon má k dispozici nejrůznější druhy povrchů – asfalt, draft i aquaplaningovou dráhu.

Kurz bezpečné jízdy Ostrava

Areál školy smyku Libros Ostrava patří mezi nejlepší areály v ČR. Provozují se zde i kurzy bezpečné jízdy s odpočtem bodů. Areál disponuje moderními technologiemi a řadou cvičných ploch  v automatickém režimu.