Škola bezpečné jízdy

Nikdo z nás nemůže říci, jak by se zachoval v krizové situaci, dokud se do ní nedostane. To platí obzvláště pro ty na silnicích. Škola bezpečné jízdy řidičům umožňuje nasimulovat tyto situace a poznat tak reakce své i svého automobilu, když se dostane do extrémních podmínek.

Je jedno zda máte za sebou naježděno statisíce kilometrů nebo jenom pár. Odborně vycvičení instruktoři začátečníkům pomohou se připravit na nástrahy, které je čekají na cestách a zkušeným řidičům ukáží pár nových triků, které jim mohou v budoucnu zachránit život.

Škola bezpečné jízdy hrou

Škola bezpečné jízdy, známá také jako škola smyku, se koná v rozlehlých automobilových areálech rozmístěných po celé České republice. Díky velmi kvalitně nasimulovaným podmínkám dostanete možnost poznat, za dohledu odborných instruktorů, chování svého vozu v náročných klimatických podmínkách na různých typech povrchů. Budete cvičit jízdu na mokré vozovce, ledu, sněhu, či v dešti. Připravena k tomuto účelu bude aquaplaningová dráha a například také vodní bariéry. Pochopení chování vašeho vozu a obecných fyzikálních zákonitostí vám umožní předcházet nebo úplně zamezit automobilovým srážkám a kolizím.

Samotný kurz se skládá ze dvou částí. V první části teoretické se dozvíte vše potřebné k tomu v pořádku vyváznout z nebezpečných situací. V druhé části pak vyrazíte na okruh ukázat, do jaké míry dokážete získané teoretické informace převést do praxe. Odměnou za vynaložené úsilí vám bude nejenom hlubší poznání jak ovládat svůj vůz, ale i vzrušující adrenalinový zážitek.

Zážitek pro vás i vaše blízké

Školy bezpečné jízdy, jak již bylo zmíněno, se můžete zúčastnit na různých místech v České republice. Vyhlášené jsou zejména autodromy v Mostě, Příbrami a Sosnové a areál letiště Dlouhá Lhota u Příbrami. Najděte ten nejbližší vám a neváhejte rozšířit své řidičské zkušenosti. I v případě, že řidičský průkaz nevlastníte, můžete kurz věnovat někomu ze svých blízkých jako zážitkový dárek. Poukázku na školu smyku obdržíte  v luxusní krabičce spolu s průvodním dopisem, kde bude mít obdarovaný veškeré informace. Nejen, že darujete skvělý a zábavný zážitek, ale také uděláte něco pro bezpečnost obdarovaného a každého pasažéra, který s ním nasedne do automobilu.