Škola smyku Ostrava

Škola smyku Ostrava

Jak vypadá školy smyku Ostrava?

Na ploše více jak dvaceti tisíc metrů čtverečních najdete řadu výukových ploch, které simulují různé povrchy vozovek a různé dopravní situace. Škola smyku Ostrava disponuje polygonem který je rozdělen do pěti sektorů, přímá kluzná plocha, kruhová kluzná plocha, střední sklápěná plocha, aquaplaningová vana a zpevněná plocha. Samotná výuka se skládá z teoretické a praktické části.

Teorie

Teoretickou část tvoří čtyři body které se postupně rozebírají v bloku tří hodin. Konkrétně jsou to body teorie řízení a zásad bezpečné a defenzivní jízdy, výuka nejčastějších příčin dopravních nehod a jejich předcházení, výuka důsledků protiprávního jednání řidičů motorových vozidel a výuka prevence a řešení mimořádných událostí v provozu na pozemní komunikaci.

Praxe

Škola smyku Ostrava nabízí školení pro držitele různých řidičských oprávnění (AM, A a podskupina A1 | B, C, D, B1, C1 a D1 | T). Více jak 80% tvoří kurz bezpečné jízdy pro majitele řidičského průkazu skupiny B. To se skládá ze čtyř částí, chování v provozu, zvláštní jízdní úkony, nouzové brzdění na rovině a nouzové brzdění v zatáčce. Praktická část je zhruba 3,5 hodiny.

Škola smyku jako dárek

Určitě se shodneme na tom, že škola smyku, nejen ta ostravská, je velice praktická a zkušenosti nasbírané na tomto kurzu mohou jednou zachránit životy. Darujte školu smyku někomu z vašich blízkých nebo známých. Všichni jistě ocení originální a netradiční dárek.

Škola smyku od Esennce

Zážitková agentura Esennce mimo jiné nabízí i školy smyku po celé republice. Tento kurz zde můžete koupit formou dárkového certifikátu s originálním věnováním. Firma Esennce je zákazníky prověřená agentura na zážitky. Objednejte si školu smyku a udělejte tak něco pro svoji bezpečnost za volantem. Nám nezbývá než popřát mnoho bezpečných kilometrů na silnici.

Tags: , ,