Posts Tagged ‘škola smyku Ostrava’

Kurz jízdy OSTRAVA

Sunday, February 19th, 2012
Škola smyku Ostrava

Škola smyku Ostrava

Jak vypadá školy smyku Ostrava?

Na ploše více jak dvaceti tisíc metrů čtverečních najdete řadu výukových ploch, které simulují různé povrchy vozovek a různé dopravní situace. Škola smyku Ostrava disponuje polygonem který je rozdělen do pěti sektorů, přímá kluzná plocha, kruhová kluzná plocha, střední sklápěná plocha, aquaplaningová vana a zpevněná plocha. Samotná výuka se skládá z teoretické a praktické části.

Teorie

Teoretickou část tvoří čtyři body které se postupně rozebírají v bloku tří hodin. Konkrétně jsou to body teorie řízení a zásad bezpečné a defenzivní jízdy, výuka nejčastějších příčin dopravních nehod a jejich předcházení, výuka důsledků protiprávního jednání řidičů motorových vozidel a výuka prevence a řešení mimořádných událostí v provozu na pozemní komunikaci.

Praxe

Škola smyku Ostrava nabízí školení pro držitele různých řidičských oprávnění (AM, A a podskupina A1 | B, C, D, B1, C1 a D1 | T). Více jak 80% tvoří kurz bezpečné jízdy pro majitele řidičského průkazu skupiny B. To se skládá ze čtyř částí, chování v provozu, zvláštní jízdní úkony, nouzové brzdění na rovině a nouzové brzdění v zatáčce. Praktická část je zhruba 3,5 hodiny.

Škola smyku jako dárek

Určitě se shodneme na tom, že škola smyku, nejen ta ostravská, je velice praktická a zkušenosti nasbírané na tomto kurzu mohou jednou zachránit životy. Darujte školu smyku někomu z vašich blízkých nebo známých. Všichni jistě ocení originální a netradiční dárek.

Škola smyku od Esennce

Zážitková agentura Esennce mimo jiné nabízí i školy smyku po celé republice. Tento kurz zde můžete koupit formou dárkového certifikátu s originálním věnováním. Firma Esennce je zákazníky prověřená agentura na zážitky. Objednejte si školu smyku a udělejte tak něco pro svoji bezpečnost za volantem. Nám nezbývá než popřát mnoho bezpečných kilometrů na silnici.