Škola smyku Praha

Škola smyku

Škola smyku

Dostali jste právě řidičský průkaz nebo ho již vlastníte řádku let, ale pořád se necítíte zcela jisti v kramflecích? Tak čtěte pozorně! Dalším krokem k bezpečné jízdě je totiž škola smyku, ve které se naučíte, jak zvládat nebezpečné situace za volantem s klidnou hlavou a jak čelit ztíženým podmínkám na silnici.

Škola smyku Praha – Pražáci pozor!

Pokud si zadáte do vyhledávače slovní spojení škola smyku Praha, zjistíte, že však žádnou vybavenou školu nenajdete. I když by se našla vhodná místa pro trénink a výuku, bohužel se zatím nenašel nikdo, kdo by vhodnou školu smyku provozoval. Nejbližší možná a velmi kvalitní volba je však škola smyku Příbram, kam se dostanete z Prahy za pouhé desítky minut.

Krizová situace vás může potkat kdykoliv a kdekoliv

Ptáte se jak zvládnout krizové situace na silnici, obzvláště při zhoršených klimatických podmínkách? I když řídíte spoustu let a máte plno zkušeností, přestaňte si myslet, že zrovna Vás nic nemůže překvapit ani ohrozit. Raději přijměte radu od odborníků a investujte do kurzu, kde se naučíte, jak neočekávané situace a problémy na silnici zvládnout. Škola smyku Praha je totiž investicí, která se opravdu vyplatí a může Vám v budoucnu i zachránit život.

Pokud se ocitnete v krizové situaci, váš život zachrání jedině správné a pohotové reakce. A právě tyto reakce vás naučí instruktoři během školy smyku. Celý kurz je jednodenní, nemusíte se tedy strachovat nad ztrátou času. Jeden den volna za cenu těchto zkušeností opravdu stojí.

Teoretické poznatky a praxe k nezaplacení

Během intenzivního školení bezpečné jízdy se naučíte důkladnou teorii i praxi. Naučíte se porozumět vozidlu v extrémních podmínkách a při různých situacích a následně tyto situace i správně zvládnout. Ideální je zúčastnit se kurzu se svým vlastním vozidlem, abyste se naučili, jak se chová v extrémních situacích právě vaše auto, kterým běžně jezdíte.

Škola smyku je výborným dárkem. Pokud hledáte dárek, který je originální, zábavný a navíc velice užitečný, sáhněte po certifikátu právě na kurz školy smyku. Jednoduše objednáte poukaz na školu smyku, který vám doručí rovnou zabalený v dárkovém balení. Termín si obdarovaný vybere sám, nebojte se, že byste se s datem netrefili a dárek tak ztratil smysl.

Po absolvování kurzu získáte certifikát, díky kterému navíc obdržíte 10% z pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a také 10% slevu z havarijního pojištění u ČPP.