Zážitky jako dárek od zážitkové agentury Esennce.cz

Zážitky jako dárek od Esennce.cz

Kurz bezpečné jízdy jako dárek

Nějaká významná událost už klepe na dveře a vy si stále nevíte rady s vhodným dárkem? Pokud ti jež chystáte obdarovat vlastní řidičské oprávnění, můžete je mile překvapit zážitkovým poukazem na kurz bezpečné jízdy. Věnovat tento vskutku originální a jedinečný dárek můžete u příležitosti narozenin, svátku, promoce, vánoc či jiné významné události.

Udělejte radost i sami sobě

Kurz bezpečné jízdy si u profesionální agentury ESENNCE můžete samozřejmě objednat i sami pro sebe. Absolvovat kurz můžete ve špičkovém areálu, kterým disponuje město Most, Vysoké Mýto, Sosnová nebo Příbram. Lokalitu i termín absolvování si zvolíte sami, nebo váš blízký, kterému jste kurz bezpečné jízdy darovali.

Na webu ESENNCE.cz snadno naleznete všechny potřebné informace a bližší podrobnosti. Pokud se pro kurz bezpečné jízdy rozhodnete, stačí vyplnit jednoduchý formulář, případně zavolat na uvedené telefonní číslo.

Proč absolvovat kurz bezpečné jízdy?

Jaký má význam originální dárek v podobě zážitku, který vás naučí lépe a dokonaleji ovládat váš vůz v krizových situacích? Dá se říci, že neocenitelný, neboť dovednosti získané v průběhu samotného kurzu mohou řidiči zachránit život. Jedná se o adrenalinový a nezapomenutelný zážitek, který vám bude stoprocentně k užitku.

Moderní polygony

Díky profesionálnímu týmu ze společnosti ESENNCE můžete absolvovat kurz bezpečné jízdy ve známých lokalitách – v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové a Příbrami. Moderní polygony s kvalitně vybavenými učebnami poskytnou řidičům potřebné teoretické znalosti i praktické dovednosti.

Navíc má každý z moderních areálů svá specifika, o nichž se více dozvíte na přehledných stránkách ESENNCE.cz. Faktem je, že absolvovat kurz bezpečné jízdy v jakékoliv lokalitě vám (nebo jinému obdarovanému řidiči) přinese nejen skvělý adrenalinové zážitky, ale hlavně získáte nové dovednosti, díky nimž si poradíte v různých krizových situacích, které mohou na silnici kdykoliv nastat.