Posts Tagged ‘kurzy’

Kurz jízdy JIHLAVA

Monday, June 10th, 2013

Kurz bezpečné jízdy JIHLAVA

Kurz bezpečné jízdy v Jihlavě byl otevřen jako 4. v České republice. Na moderním polygonu se naučíte zvládat nebezpečné situace za volantem, které vás mohou potkat při každodenním ježdění autem.

Kurz bezpečné jízdy se vyplatí absolvovat, může vám v budoucnu zachránit zdraví i život.

 

 

Jak to probíhá 

První cca hodinu proberete s indtruktorem nezbytnou teorii. Zopakujete si fyzikální zásady při jízdě automobilem, naučíte se základní pravidla jízdy ve ztížených podmínkách a kritických a výjimečných situacích. Naučíte se, jaké existují typy smyků a jak jednotlivé smyky zvládat.

Následující přibližně 3 hodiny strávíte praktickými nácviky jízdy na moderním cvičišti. Pod neustálým dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte několik druhů smyků, jízdu na aquaplaningové dráze, brždění, slalom a užitečné vyhýbací manévry.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava je zážitek, který vás bude nejen bavit, ale přinese vám mnoho užitečných zkušeností, znalostí a dovedností. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava

 

Kurz jízdy SOSNOVÁ

Monday, November 14th, 2011
Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy SOSNOVÁ

Možná jste to už někdy zažili – řídíte osobní automobil a z ničeho nic se Vám stane, že nemáte nad svým vozem kontrolu. Tyto nepředvídatelné a často velmi nebezpečné situace se mohou přihodit každému, bez ohledu na zkušenosti, počet najetých kilometrů, anebo na typ auta.

Naučte se opravdu řídit

Chcete se naučit, jak se v takových případech zachovat? Obraťte se na zážitkovou agenturu Esennce, která poskytuje kvalitní služby ověřené nespočtem zákazníků. U ní si můžete objednat kurz bezpečné jízdy Sosnová. Proškolený personál, profesionální, nově zrekonstruovaný areál, moderně vybavené učebny – v tomto prostředí získáte nové zkušenosti, které Vám třeba jednou mohou i zachránit život.

Na začátku kurzu bezpečné jízdy se budete připravovat teoreticky – styl a technika jízdy automobilem, druhy smyků, fyzikální zákonitosti, technické vlastnosti vozidla… Poté přejdete na praktickou část – usednete za volant automobilu a natrénujete si zvládání nečekaných událostí – k tomu slouží simulace smyků na kluzkém i suchém povrchu, smyků v zatáčce, anebo na ledové ploše. Škola smyku Sosnová nabízí také trénink vyhýbacích manévrů a slalomu. Po celou dobu budete ve spojení s kvalifikovaným personálem prostřednictvím vysílaček. Na závěr kurzu bezpečné jízdy dostanete certifikát o jejím absolvování.

Neváhejte a absolvujte kurz bezpečné jízdy Sosnová – nikdy nevíte, kdy získané zkušenosti a znalosti zúročíte. A za záchranu zdraví či života to určitě stojí.

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Mapa polygonu Sosnová Kurz bezpečné jízdy a nácvik brždění Kurz bezpečné jízdy Sosnová pravidelně absolvují také policisté Teoretická část kurzu Sosnová

Kurz jízdy Příbram

Saturday, November 12th, 2011

Kurz bezpečné jízdy Příbram

Škola smyku Příbram se provozuje na polygonu od roku 2002. Od té doby prošly školou smyku Příbram stovky řidičů. Zájemců stále přibývá, a proto jsou kurzy rozčleněny na kurzy pro firmy, jako školení pro řidiče či pro veřejnost – pro jednotlivce.

Naučíte se auto v krizových situacích za ztížených klimatických podmínek, rychle a efektivně tyto situace řešit, ale i předvídat, co by se mohlo stát. Téměř 40 %nehod vzniká podle statistik při náledí, na mokré silnici, při sněhu nebo na blátě.

Co se v kurzu naučíte

V kurzu bezpečné jízdy Vás naučí ovládat jak osobní automobil do 3,5 tuny, tak i motocykl, nákladní automobil, autobus či vozy záchranných složek. Kurz bezpečné jízdy Příbram se koná na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami (cca 50 km od Prahy po komunikaci R4).

Škola smyku Příbram probíhá ve dvou částech.

Nejprve na vás čeká teoretická část, která se koná v učebně hotelu „ Milín“. Zopakujete si, jak se správně na jízdu připravit, jak vypadá bezpečná jízda či jak předcházet aktivně i pasivně nebezpečí na komunikacích. Společně si opravíte chybné návyky za volantem.  Seznámíte se s běžnými a nejčastějšími nebezpečími, která Vás mohou při jízdě překvapit, zda a jak jim předcházet a naučíte se je předvídat.

Společně s ostatními kolegy- řidiči proberete fyziku a techniku jízdy, fyzikální zákonitosti. Jak správně brzdit a jaké jsou brzdné vzdálenosti. Podle typu auta – s různými pohony kol – se liší jízda, ale liší se i reakce automobilu v nepříznivých situacích a při rozdílných rychlostech.

Po teorii a přestávce na občerstvení na Vás již čeká automobil a kluzné plochy.

areálu kurzu bezpečné jízdy Příbram jsou k dispozici pětaosmdesátimetrové fólie s několika zatáčkami. Následuje 45 metrů dlouhá fóliová zatáčka a slalom mezi kužely. Na fólie neustále stříkají vodu rozprašovače, která simuluje uježděný sníh. Můžete si vyzkoušet i brzdění na tzv. Rocbindě – což je speciální povrch zvyšující brzdný účinek používaný např. před přechody pro chodce.

Zajímavá a adrenalinem okořeněná je jízda „ 50 na 50“ – tzn. brzdit jedním kolem na kluzné fólii a jedním na suché silnici a udržet přitom automobil v rovině.

Kurz bezpečné jízdy absolvujete ve svém vlastním automobilu, abyste se ho naučili ovládat v krizových situacích a znali jeho reakce. Školený profesionální instruktor Vám ukáže přenášení váhy, brzdění na sněhu, přetáčivý, nedotáčivý smyk i vyhýbací manévr. Po celou dobu jízdy s ním budete ve spojení pomocí vysílačky. Kurzy se konají celoročně, o víkendech, podle kapacit a obsazenosti polygonu. Po absolvování kurzu bezpečné jízdy Příbram si určitě budete jistější při řízení v běžném provozu.

Darovat certifikát na kurz bezpečné jízdy Příbram jako dárek může být dobrý způsob, jak ukázat obdarované osobě, ať už je to muž či žena, že Vám na ní záleží. Na jejím zdraví, bezpečí a životě.

Kurz PRAHA

Saturday, November 12th, 2011
Kurz bezpečné jízdy Praha

Kurz bezpečné jízdy Praha

Kurz bezpečné jízdy Praha

Velmi často vyhledávaným pojmem na internetu je kurz bezpečné jízdy v Praze. K nelibosti řidičů však naše hlavní město žádnou takovou možnost nenabízí. Přitom profesionální a moderní polygon by si řidiči v Praze i jejím okolí rozhodně zasloužili. Přestože po výcvikovém areálu spousta řidičů už dlouho marně volá, zatím není žádný v plánu.

Ideální prostory

Praha disponuje hned několika vhodnými prostory, kde by potenciální školící centrum mohlo vyrůst. Jedná se o Kbely, a dále následuje Letná, Letňany nebo Strahov. A proč by měl být polygon vybudován například v Kbelích? V této pražské městské části se totiž nachází letiště – a takto rozlehlý areál je jako cvičná plocha vskutku ideální.

Rovněž městská část Letňany poskytuje, podobně jako Kbely, strategicky výhodné postavení. V Letňanech by si kvalitní polygon také brzy našel své zájemce o kurz bezpečné jízdy. V Letné lze najít vhodné prostory pro cvičiště v podobě dvou stadionů a ideálně by se hodila také rozsáhlá plocha stadionu na Strahově.

Špičkový areál

Možnost absolvovat kurz bezpečné jízdy v Praze by jistě přivítala spousta řidičů, ať již z hlavního města nebo blízkého okolí. Ale kdo ví, třeba se brzy najde provozovatel, který moderní a profesionální polygon v Praze opravdu vybuduje. Špičkový areál by mohl disponovat jak teoretickými učebnami s nejmodernější projekční technikou, tak i kvalitním povrchem pro praktickou část kurzu bezpečné jízdy.

Dále by mohl mít potenciální areál k dispozici vynikající výcvikovou plochu s asfaltovým povrchem, vybudována by mohla být i aquaplanningová vana či speciální plocha s nezpevněným povrchem. Skvělý zážitek by pak nabízela možnost výhledu na asfaltový okruh, například z terasy nebo z přilehlé budovy (přes prosklenou plochu).