Posts Tagged ‘škola smyku’

Kurz jízdy MOST

Saturday, November 12th, 2011
Nácvik chování vozidla při aquaplainingu v kurzu bezpečné jízdy Most

Nácvik chování vozidla při aquaplainingu v kurzu bezpečné jízdy Most

Kurz bezpečné jízdy Most

Pokud bydlíte v Mostě nebo okolí, případně tam bydlí váš blízký, kterému sháníte nějaký pěkný dárek, kurz bezpečné jízdy Most může být to pravé. Každý nemůže být skvělým řidičem, a zejména pokud je člověk začátečník, velmi ocení, když si může krizové situace vyzkoušet v bezpečí a zároveň si to užít a otestovat svoje schopnosti.

Kurzy bezpečné jízdy v Mostě se uskutečňují na cvičištích vybavených kluzkými plochami, tak, aby se vyvolal smyk vozidla. Kromě samotného výcviku v automobilu je součástí mostecké školy smyku také výuka v učebnách. Problémem není ani sestavení programu na přání, tak aby vyhovoval vaším požadavkům a zájmům, případně zájmům obdarovaného. Kurz bezpečné jízdy v Mostě totiž můžete koupit formou dárkového poukazu i vaší blízké osobě.

Kurz bezpečné jízdy Most si můžete zakoupit v zážitkové agentuře Esennce, což je ověřený eshop sbírající každoročně mnohá ocenění a vlastnící mnohé certifikáty. Agentura Esennce se také může pyšnit mnoha spokojenými zákazníky po celé České republice.

Kurz bezpečné jízdy Most v obrazech

Mapa polygonu kurzu bezpečné jízdy v Mostu Nácvik chování vozidla při aquaplainingu v kurzu bezpečné jízdy Most Nácvik smyků na kluzné ploše v kurzu bezpečné jízdy na polygonu Most.

Školení bezpečné jízdy

Saturday, November 12th, 2011
Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Školení bezpečné jízdy

Možná si i vy říkáte, že se vám na silnicích nemůže nic stát, že jezdíte s rozumem a podle předpisů.

Žádný řidič se však za svou kariéru nevyhne rizikovým a krizovým situacím, které na silnicích nastávají častěji, než by se mohlo zdát. Jak se proti tomu bránit? Samozřejmě prevencí, jako vždy. Výbornou věcí v tomto ohledu je školení bezpečné jízdy.

 

Co vás školení naučí

Kurz školení bezpečné jízdy by vás měl naučit tyto situace zvládat a hlavně předvídat – říká se tomu defenzivní způsob jízdy. Naučí vás předpovídat možné chyby ostatních řidičů ale hlavně zvládat smyk a v neposlední řadě umění přizpůsobit styl jízdy vozovce. Vždy je co zlepšovat, a pokud vám záleží na vašem zdraví či na zdraví vašich blízkých, určitě stojí za to do školení bezpečné jízdy investovat, zvláště, když jde celkem o levnou záležitost. Navíc, pokud jde o zdraví, šetřit se nevyplatí.Školení bezpečné jízdy sestává nejen z praktické části, což jsou hlavně školení smyku na různých površích, v zatáčkách a v kopcích, ale také z teoretické části, která se vyučuje taktéž ve stejném areálu a ve kterém se naučíte teoretické základy bezpečné jízdy, které pak uplatníte nejen na školícím okruhu, ale i v běžném životě a na silnicích. Školení bezpečné jízdy není jen nástrojem pro předcházení dopravním nehodám, je ale také zábavné a navíc si díky jeho absolvování můžete zajistit odečet bodů, které jste získali za dopravní přestupky.

Kde školení objednat

Možná si říkáte, kde takové školení koupit, jak se na něj dostat. Nejjednodušší bude navštívit webové stránky agentury Esennce – zážitky jako dárek, kde si školení bezpečné jízdy můžete koupit, případně darovat svým blízkým v podobě dárkového kuponu. Nemusíte se přitom ničeho obávat, Esencce je ve svém oboru zaběhlá firma, což dokládá také spousta ocenění a certifikátů, stejně tak jako mnoho spokojených zákazníků.

Kurz jízdy Vysoké Mýto

Saturday, November 12th, 2011

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Mnoho řidičů si o sobě myslí, že umí dobře řídit, nepřipouštějí si možnost chyby či havárie a často na to doplácí. Umět odhadnout situaci, zvládnout řízení a vyhýbat se krizovým situacím se naučíte většinou až praxí, to už ale bývá pozdě. Pokud bydlíte ve Vysokém Mýtě či okolí, určitě zvažte zakoupení kurzu bezpečné jízdy, ať už pro sebe či pro své blízké, na kterých vám tolik záleží.

Vysoké Mýto

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto má kromě kluzkých ploch také učebny, kde probíhá teoretická část přípravy. Mezi vybavením kluzkých ploch najdete například vodní bariéry, ostřikování ploch nebo měření rychlostí. Trať se skládá ze zatáčky, rovinky a kopce se zatáčkou.

A kde takový kurz pořídit? Největším favoritem je jistě zážitková agentura Esennce, která se specializuje na prodej zážitků a dárkových poukazů na zážitky. Každoročně sbírá nejrůznější certifikáty a kladná hodnocení.

V neposlední řadě absolvováním kurzu bezpečné jízdy (nebo také školy smyku) si můžete smazat body, které jste nasbírali dopravními přestupky.

Kurz PRAHA

Saturday, November 12th, 2011
Kurz bezpečné jízdy Praha

Kurz bezpečné jízdy Praha

Kurz bezpečné jízdy Praha

Velmi často vyhledávaným pojmem na internetu je kurz bezpečné jízdy v Praze. K nelibosti řidičů však naše hlavní město žádnou takovou možnost nenabízí. Přitom profesionální a moderní polygon by si řidiči v Praze i jejím okolí rozhodně zasloužili. Přestože po výcvikovém areálu spousta řidičů už dlouho marně volá, zatím není žádný v plánu.

Ideální prostory

Praha disponuje hned několika vhodnými prostory, kde by potenciální školící centrum mohlo vyrůst. Jedná se o Kbely, a dále následuje Letná, Letňany nebo Strahov. A proč by měl být polygon vybudován například v Kbelích? V této pražské městské části se totiž nachází letiště – a takto rozlehlý areál je jako cvičná plocha vskutku ideální.

Rovněž městská část Letňany poskytuje, podobně jako Kbely, strategicky výhodné postavení. V Letňanech by si kvalitní polygon také brzy našel své zájemce o kurz bezpečné jízdy. V Letné lze najít vhodné prostory pro cvičiště v podobě dvou stadionů a ideálně by se hodila také rozsáhlá plocha stadionu na Strahově.

Špičkový areál

Možnost absolvovat kurz bezpečné jízdy v Praze by jistě přivítala spousta řidičů, ať již z hlavního města nebo blízkého okolí. Ale kdo ví, třeba se brzy najde provozovatel, který moderní a profesionální polygon v Praze opravdu vybuduje. Špičkový areál by mohl disponovat jak teoretickými učebnami s nejmodernější projekční technikou, tak i kvalitním povrchem pro praktickou část kurzu bezpečné jízdy.

Dále by mohl mít potenciální areál k dispozici vynikající výcvikovou plochu s asfaltovým povrchem, vybudována by mohla být i aquaplanningová vana či speciální plocha s nezpevněným povrchem. Skvělý zážitek by pak nabízela možnost výhledu na asfaltový okruh, například z terasy nebo z přilehlé budovy (přes prosklenou plochu).