Posts Tagged ‘školení’

Školení bezpečné jízdy

Saturday, November 12th, 2011
Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Školení bezpečné jízdy

Možná si i vy říkáte, že se vám na silnicích nemůže nic stát, že jezdíte s rozumem a podle předpisů.

Žádný řidič se však za svou kariéru nevyhne rizikovým a krizovým situacím, které na silnicích nastávají častěji, než by se mohlo zdát. Jak se proti tomu bránit? Samozřejmě prevencí, jako vždy. Výbornou věcí v tomto ohledu je školení bezpečné jízdy.

 

Co vás školení naučí

Kurz školení bezpečné jízdy by vás měl naučit tyto situace zvládat a hlavně předvídat – říká se tomu defenzivní způsob jízdy. Naučí vás předpovídat možné chyby ostatních řidičů ale hlavně zvládat smyk a v neposlední řadě umění přizpůsobit styl jízdy vozovce. Vždy je co zlepšovat, a pokud vám záleží na vašem zdraví či na zdraví vašich blízkých, určitě stojí za to do školení bezpečné jízdy investovat, zvláště, když jde celkem o levnou záležitost. Navíc, pokud jde o zdraví, šetřit se nevyplatí.Školení bezpečné jízdy sestává nejen z praktické části, což jsou hlavně školení smyku na různých površích, v zatáčkách a v kopcích, ale také z teoretické části, která se vyučuje taktéž ve stejném areálu a ve kterém se naučíte teoretické základy bezpečné jízdy, které pak uplatníte nejen na školícím okruhu, ale i v běžném životě a na silnicích. Školení bezpečné jízdy není jen nástrojem pro předcházení dopravním nehodám, je ale také zábavné a navíc si díky jeho absolvování můžete zajistit odečet bodů, které jste získali za dopravní přestupky.

Kde školení objednat

Možná si říkáte, kde takové školení koupit, jak se na něj dostat. Nejjednodušší bude navštívit webové stránky agentury Esennce – zážitky jako dárek, kde si školení bezpečné jízdy můžete koupit, případně darovat svým blízkým v podobě dárkového kuponu. Nemusíte se přitom ničeho obávat, Esencce je ve svém oboru zaběhlá firma, což dokládá také spousta ocenění a certifikátů, stejně tak jako mnoho spokojených zákazníků.