Posts Tagged ‘koupit’

Kurz jízdy JIHLAVA

Monday, June 10th, 2013

Kurz bezpečné jízdy JIHLAVA

Kurz bezpečné jízdy v Jihlavě byl otevřen jako 4. v České republice. Na moderním polygonu se naučíte zvládat nebezpečné situace za volantem, které vás mohou potkat při každodenním ježdění autem.

Kurz bezpečné jízdy se vyplatí absolvovat, může vám v budoucnu zachránit zdraví i život.

 

 

Jak to probíhá 

První cca hodinu proberete s indtruktorem nezbytnou teorii. Zopakujete si fyzikální zásady při jízdě automobilem, naučíte se základní pravidla jízdy ve ztížených podmínkách a kritických a výjimečných situacích. Naučíte se, jaké existují typy smyků a jak jednotlivé smyky zvládat.

Následující přibližně 3 hodiny strávíte praktickými nácviky jízdy na moderním cvičišti. Pod neustálým dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte několik druhů smyků, jízdu na aquaplaningové dráze, brždění, slalom a užitečné vyhýbací manévry.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava je zážitek, který vás bude nejen bavit, ale přinese vám mnoho užitečných zkušeností, znalostí a dovedností. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava

 

Kurz jízdy MOST

Saturday, November 12th, 2011
Nácvik chování vozidla při aquaplainingu v kurzu bezpečné jízdy Most

Nácvik chování vozidla při aquaplainingu v kurzu bezpečné jízdy Most

Kurz bezpečné jízdy Most

Pokud bydlíte v Mostě nebo okolí, případně tam bydlí váš blízký, kterému sháníte nějaký pěkný dárek, kurz bezpečné jízdy Most může být to pravé. Každý nemůže být skvělým řidičem, a zejména pokud je člověk začátečník, velmi ocení, když si může krizové situace vyzkoušet v bezpečí a zároveň si to užít a otestovat svoje schopnosti.

Kurzy bezpečné jízdy v Mostě se uskutečňují na cvičištích vybavených kluzkými plochami, tak, aby se vyvolal smyk vozidla. Kromě samotného výcviku v automobilu je součástí mostecké školy smyku také výuka v učebnách. Problémem není ani sestavení programu na přání, tak aby vyhovoval vaším požadavkům a zájmům, případně zájmům obdarovaného. Kurz bezpečné jízdy v Mostě totiž můžete koupit formou dárkového poukazu i vaší blízké osobě.

Kurz bezpečné jízdy Most si můžete zakoupit v zážitkové agentuře Esennce, což je ověřený eshop sbírající každoročně mnohá ocenění a vlastnící mnohé certifikáty. Agentura Esennce se také může pyšnit mnoha spokojenými zákazníky po celé České republice.

Kurz bezpečné jízdy Most v obrazech

Mapa polygonu kurzu bezpečné jízdy v Mostu Nácvik chování vozidla při aquaplainingu v kurzu bezpečné jízdy Most Nácvik smyků na kluzné ploše v kurzu bezpečné jízdy na polygonu Most.

Školení bezpečné jízdy

Saturday, November 12th, 2011
Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Škola bezpečné jízdy od firmy Esennce

Školení bezpečné jízdy

Možná si i vy říkáte, že se vám na silnicích nemůže nic stát, že jezdíte s rozumem a podle předpisů.

Žádný řidič se však za svou kariéru nevyhne rizikovým a krizovým situacím, které na silnicích nastávají častěji, než by se mohlo zdát. Jak se proti tomu bránit? Samozřejmě prevencí, jako vždy. Výbornou věcí v tomto ohledu je školení bezpečné jízdy.

 

Co vás školení naučí

Kurz školení bezpečné jízdy by vás měl naučit tyto situace zvládat a hlavně předvídat – říká se tomu defenzivní způsob jízdy. Naučí vás předpovídat možné chyby ostatních řidičů ale hlavně zvládat smyk a v neposlední řadě umění přizpůsobit styl jízdy vozovce. Vždy je co zlepšovat, a pokud vám záleží na vašem zdraví či na zdraví vašich blízkých, určitě stojí za to do školení bezpečné jízdy investovat, zvláště, když jde celkem o levnou záležitost. Navíc, pokud jde o zdraví, šetřit se nevyplatí.Školení bezpečné jízdy sestává nejen z praktické části, což jsou hlavně školení smyku na různých površích, v zatáčkách a v kopcích, ale také z teoretické části, která se vyučuje taktéž ve stejném areálu a ve kterém se naučíte teoretické základy bezpečné jízdy, které pak uplatníte nejen na školícím okruhu, ale i v běžném životě a na silnicích. Školení bezpečné jízdy není jen nástrojem pro předcházení dopravním nehodám, je ale také zábavné a navíc si díky jeho absolvování můžete zajistit odečet bodů, které jste získali za dopravní přestupky.

Kde školení objednat

Možná si říkáte, kde takové školení koupit, jak se na něj dostat. Nejjednodušší bude navštívit webové stránky agentury Esennce – zážitky jako dárek, kde si školení bezpečné jízdy můžete koupit, případně darovat svým blízkým v podobě dárkového kuponu. Nemusíte se přitom ničeho obávat, Esencce je ve svém oboru zaběhlá firma, což dokládá také spousta ocenění a certifikátů, stejně tak jako mnoho spokojených zákazníků.