Posts Tagged ‘Vysoké Mýto’

Kurz jízdy Vysoké Mýto

Saturday, November 12th, 2011

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Mnoho řidičů si o sobě myslí, že umí dobře řídit, nepřipouštějí si možnost chyby či havárie a často na to doplácí. Umět odhadnout situaci, zvládnout řízení a vyhýbat se krizovým situacím se naučíte většinou až praxí, to už ale bývá pozdě. Pokud bydlíte ve Vysokém Mýtě či okolí, určitě zvažte zakoupení kurzu bezpečné jízdy, ať už pro sebe či pro své blízké, na kterých vám tolik záleží.

Vysoké Mýto

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto má kromě kluzkých ploch také učebny, kde probíhá teoretická část přípravy. Mezi vybavením kluzkých ploch najdete například vodní bariéry, ostřikování ploch nebo měření rychlostí. Trať se skládá ze zatáčky, rovinky a kopce se zatáčkou.

A kde takový kurz pořídit? Největším favoritem je jistě zážitková agentura Esennce, která se specializuje na prodej zážitků a dárkových poukazů na zážitky. Každoročně sbírá nejrůznější certifikáty a kladná hodnocení.

V neposlední řadě absolvováním kurzu bezpečné jízdy (nebo také školy smyku) si můžete smazat body, které jste nasbírali dopravními přestupky.